Novinky 2013

 

 

21.9.2013. Se konala Klubová výstava retrieverů v Oslavanech na kterou jsme se již dlouho těšily. Vždy se tam sejdeme s přáteli a vidíme krásné pejsky.

Baruška - Grande El´Amor de la Famous Gold se ve velké konkurenci s krásným posudkem umístila ve třídě otevřené na druhém místě V2 res.CAC, Jennynka - Evening Melody Bohemia Angel získala také nádherný posudek a získala V4.

Této výstavy se zůčastnil po delší době naš odchov Denny- Amigo de Ares Evening Melody, který tentokrát ve velké konkurenci získal i přes pěkný posudek VD, moc gratulujeme :)! Moc jsme si to užily. 

                                     Jennynka V4

                               Baruška V2 res.CAC

                                          Denny VD

                           Dennyho nádherná hlava :)

 

 

 

8.9.2013. Jsme s Baruškou vyrazily tentokrát na Podzimní zkoušky,které se konaly ve Vysoké nad Labem. Na tyto zkušky jsme cvičily skoro každý den asi tak měsíc, naším cílem bylo projít a to klidně i na posledním místě. Byli to moje i Barči první vyšší zkoušky, rozhodčí byli moc hodní a prostředí až na vodu bylo moc pěkné no a jak jsme tedy dopadly- Baruška pracovala úžasně a s chutí po celou dobu zkoušek přálo nám i štěstíčko a nakonec jsme skončili I.ceně 179 bodů a jako třešnička na dortu jsme získaly i titul res.CACT, jsem na tu mojí holku neskutečně pyšná co za tu krátkou dobu dokázala.

Ovšem největší poděkování patří Olze Škarvadové, která nás na tyto zkoušky pečlivě připravovala a dávala nám cenné rady moc si toho vážím!!

                       Baruška se vrací z vlečky srstnaté

 

 

 

24.8.2013. Se konala Národní výstava v Mladé Boleslavy. Kam jsem vyrazila tentokrát již s oběma holkama. No a jak jsme dopadli Baruška-Grande El´Amor de la Famous Gold ve třídě otevřené získala V3, a Jennynka- Evening Melody Bohemia Angel ve třídě vítězů krásné druhé místo V2 res.CAC.

 

 

 

15.6.2013. Jsme se vydali do Klatov kde se konala Národní výstava. Jela jsem tenokrát jen s Jennynkou a výsledek Evening Melody Bohemia Angel získala ve třídě vítězů V3.

 

 

 

1.6.2013. Se konala Klubová výstava retrieverů pod RK CZ na Konopišti, počasí nám tentokrát opravdu nepřálo, pršelo celý dlouhý den, ale i tak jsme si to krásně užily a výsledky také stály za to:)

Baruška- Grande El´Amor de la Famous Gold, ve velké konkurenci získala V2.resCAC

Jennynka- Evening Melody Bohemia Angel, získala také krásné 2.místo-V2.resCAC

Největší radost nám udělal náš odchov Denny- Amigo de Ares Evening Melody, i on získal krásné 2.místo s titulem resCAC :)!!

Na závěr jsme se s Jenny zůčastnily soutěže o klubového šampiona šampionů RK, sice jsme neuspěli ,ale odnesli jsme si hezký pohárek za účast :)

Děkuji všem přátelům za krásný den! :)

                                                       Baruška

                                                     Jennynka

                                              Denny V2 res.CAC

 

 

 

29.5.2013. Dnes jsou tomu již 2 roky co se narodil náš první vrh A "AMIGO", Denny, Roxynko, Rozárko, Dastynko, Cindy, Sáro, Bady, Vincente, Aristo a Taro všem vám přejeme hlavně spousty zdravíčka do dalších let!

 

 

 

27-28.5.2013. Tento víkend se konala Klubová a Speciální výstava KCHLS v Humpolci, byl to náročný víkend, ale vynahradili jsme si to pěknými výsledky :)

Posuzovali velmi přísný zahraniční rozhodčí, který známkama V i tituly velmi šetřili, a tak jsme moc rádi jakých výsledků jsme zde dosáhly.

Začnu Baruškou-Grande El´Amor de la Famous Gold, která v mezitřídě v konkurenci 9 fen si první den odnesla krásné V3 a moc pěkný posudek. Druhý den získala VD a opět moc pěkný posudek, po oba dva dny pan rozhodčí v naší třídě nezadal tituly.

Jenny - Evening Melody Bohemia Angel, byla ve třídě šampionů po oba dva dny Výborná s opět pěknými posudky.

Této výstavy se stejně jako loni zůčastnil i náš odchovaneček Denny - Amigo de Ares Evening Melody a vedl si naprosto skvěle, v sobotu si ve velké konkurenci 9psů vybojoval nádherné 2.místo s titulem res.CAC. Druhý den získal opět krásné 2.místo V2, tentokrát bez titulu, který nezískal ani první pes,pan rozhodčí tento den opravdu zadával maximálně 4 výborné . Proto si tohoto úspěchu nesmírně ceníme a jsme na Dennyho i paničku moc pyšní!!! Děkujeme moc za krásnou prezentaci a přejem spousty dalších takových krásných úspěchů :)

Nesmíme zapomenout na otce našeho vrhu "AMIGO" Fíčka - Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller,který první den získal V1 CAC, Kubový vítěz, BOB, a BIS2, druhý den pak V3 , v sobotu se pak ještě zůčastnil v soutěži o nejlepšího plemeníka, kde se společně sním předvedl i jeho syn Denny. Moc gratulujeme Radce Bursíkové za krásné výsledky.

Na závěr jsme se v neděli zůčastnily s Jenny přehlídky šampionů, z které jsme si odnesli krásnou kokardu :)

Zde si můžete prohlédnout pár foteček z výstavy -https://slenulinka.rajce.idnes.cz/Klubova_a_specialni_vystava_Humpolec_2013 

                                Fíček- Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller

              

                                     Denny a krásné druhé místo :)

 

 

 

13.4.2013. Jsme se vydali s kamarádkou Olgou do vzdálené Ostravy kde se konala Národní výstava psů.

Celkem jsme vezli 5 pejsků,byla to velká a moc úspěšná výprava :)

Naše výsledky Baruška - Grande El´Amor de la Famous Gold ve velké konkurenci získala hezký posudek a 2.místo s titulem res.CAC také jsme nechali Barču změřit a zkontrolovat chrup a ted už jí můžeme uchovnit, a Jennynka- Evening Melody Bohemia Angel ve třídě vítězů získala V1 CAC a přiblížila se tím tak k získání Grand championa CZ už nám chybí jen poslední výhra, tak snad se brzy zadaří :)

Byl to moc prima den a skvěle jsme si ho užily. Za krásné fotky Jenny moc děkuji Naty Bauer :)

 

                                                         Jenny

                                            Baruška V2 res.CAC

 

 

 

13.3.2013. Panička se konečně rozhoupala vše vyplnila, poslala a Jennynka- Evening Melody Bohemia Angel ( Back to my Dream Famous Gold x Gentle kiss the Best baron) je ode dneška oficiálně jak šampionka CZ tak i SK :)) Jsme na tu naší holku moc pyšní!!!

 

 

 

5.3.2013. Oslavila naše milovaná Jennynka- Evening Melody Bohemia Angel již 5.narozeniny, a my jí přejeme jen a jen zdravíčko do dalších let, protože to je to nejdůležitější!!!

Také přejeme vše nejlepší všem sourozencům z vrhu "E" Bohemia Angel a moc děkujeme pani chovatelce Cvečkové za tuhle úžasnou a jedinečnou fenečku, pevně věřím že tady s námi bude ještě spostu let.

 

 

 

2.3.2.2013. Se konala další výstava, tentokrát dvoudení mezinárodní výstava DUO CACIB Brno.

Zúčastnili jsme se oba dva dny, bylo to sice náročné, ale užily jsme si to a výsledky jsme si odvezly také pěkné.

V sobotu se vystavovala jen Baruška- Grande El´Amor de la Famous Gold v konkurenci 10 fen se umístila na 3.místě-V3.

V neděli jsme vzala obě holky Baruška- Grande El´Amor de la Famous Gold si opět v silné konkurenci vybojovala 3.místo-V3 po oba dva dny získala krásný posudek.

A Jenny- Evening Melody Bohemia Angel v konkurenci 10 šampionek získala známku V- Výborná :).

                                          Baruška

                                             Jenny

 

 

 

5.1.2013. Se konala první letošní výstava v Brně, a to Hanácká národní které jsme se zúčastnili i my.  

Třídy byli velmi početně a kvalitně obsazeny, první na řadu šla Baruška- Grande El´Amor de la Famous Gold, která si v mezitřídě vyběhala známku V- Výborná.

A Jennynka- Evening Melody Bohemia Angel ve třídě vítězů získala V2 res.CAC.                                                                                        

 
                                               Baruška

                                              Jenny

 

 

 

 

1.1.2013. Všem našim známým, kamarádům, přátelům a majitelům našich odchovanečků přejeme do Nového roku jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví a to i pro ty naše psí miláčky !!!