Novinky 2015

 

17.5.2015. Dnes jsme dostali úžasnou zprávu Baruška- Bueno de Barbara Evening Melody(Fiddle-de-Dee´s Morris Traveller x Grande El´ Amor de la Famous Gold ) absolvovala zkoušky OVVR a ve svých 11.měsících s výsledkem PROSPĚLA, máme velkou radost a moc gratulujeme majitelce Romaně! 

 

 

9-10.5.2015. Se konala Klubová a Speciání výstava retrieverů KCHLS v Humpolci na kterou moc rádi jezdíme, minulí rok jsme tam dosáhli zatím těch nejhezčích výstavních výsledků a tento rok se také zadařilo hlavně našim odchovům :)

Naše výsledky Baruška - Bueno de Barbara Evening Melody - tř.mladých V1 CAJC, Baruška porazila neuvěřitelných 17 fen a stala se tak čekatelkou junior šampina ČR druhý den získala známku V-Výborná :)

Roxynka - Amigo de Aimee Evening Melody - se opět po roce prezentovala na této výstavě a jako minulí rok získala krásné druhé místo- V2.resCAC v konkurenci 9 fen ve tř.otevřené :)

Baruška - Grande El´ Amor de la Famous Gold - ve třídě pracovní získala ze 6 fen krásné 3.místo V3 :)

Jennynka - Evening Melody Bohemia Angel - získala ve tř.vítězů ze 4 fen V2.resCAC :), v neděli se ještě prezentovala na přehlídce šampion šampionů a dostala krásnou kokardu.

Byl to krásný víkend a chtěla bych ještě jednou moc po gratulovat a poděkovat majitelům našich odchovů Romaně a Nikče za krásné prezentování naší CHS a za to jak se o ty "naše" odchovy krásně starají jsem na vás moc pyšná!


Fotogalerie zde: slenulinka.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_Humpolec_2015/


 
 
 
24. 4.2015. Poprvé jsem přihlásila Jennynku- Evening Melody Bohemia Angel do soutěže ANKA CUP 2014 a k mému velkému překvapení se Jenny ve velké konkurenci ostatních šampionek krásy umístila na krásném 3.místě takže se stala 3 nejkrásnější výstavní fenou pro rok 2014, jsem na ní moc a moc pyšná,byl to skvělý rok plný krásných úspěchů!
 
  
 
 
18.4.2015. Se konala Krajská výstava v Dětřichově, které se zůčastnila Baruška z vrhu "Bueno" a dosáhla tam opět krásných výsledků!Baruška- Bueno de Barbara Evening Melody ( Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller x Grande El´ Amor de la Famous Gold ) - ve tř.maldých získala V1 VTM + Krajský vítěz :). Moc moc gratulujeme majitelce Romaně a děkujeme jí za krásnou prezentaci naší CHS.
 
 
16.4.2015. Nás přijela navštívit naše kamarádka Olga se svýma holkama, a myslím že jsme si to všichni krásně užily :)
 
                                                 Z leva Jenny, Bára, Angii, Justa, Crazynka :)
 
 
11.4.2015. Jsme se vydali na Národní výstavu až do Ostravy, byla to naše první letošní výstava a vzala jsem jen Barušku která se vystavovala po dlouhé době.Výstava se povedla, vyšlo nám počasí a i v kruhu se nám dařilo :) Baruška- Grande El´ Amor de la Famous Gold se prezentovala ve třídě pracovní a získala V1 CAC a stala se tak čekatelkou šampiona krásy ČR, máme velkou radost :)Tento den jsme si s přáteli velmi užily a těšíme se na příště.
 
 
 

31.3.2015. Včerejší kontrolní sono , bohužel žádná miminka neukázala :(. Potencionálním zájemcům se omlouváme, moc nás to mrzí :(. Pokud bude Jennynka stále v takové dobré kondici v jaké je nyní, vše bude v pořádku a začne hárat dřív než za rok zkusíme jí nakrýt ještě jednou, tak nám držet palce at to příště vyjde.

 

21.3.2015. Se konala výstava v Polsku v Katowicích, které se zůčastnila Baruška-Bueno de Barbara Evening Melody, kde v konkurenci 11 feneček získala známku V-Výborná, moc gratulujeme majitelce Romaně Špottové.

 

 

1O.3.2015. Děkujeme za fotečky našich odchovanečků z vrhu "BUENO"  

                                  Fido se svojí partačkou Májou si užívají sluníčka :)

 

                                                  Růžová holčička -RŮŽENKA

                                                   Žlutá holčička- BUBLINA

                                        Červená holčička- BARUŠKA

 

 

7-8.3.2015. V těchto dnech se konaly tyto výstavy Oblastní výstava České Budějovice a Mezinárodní výstava psů Drzónkow v Polsku, kterých se zůčastnila Baruška z našeho odchovu- Bueno de Barbara Evening Melody ( Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller x Grande El´ Amor de la Famous Gold ) a vedla si skvěle.

Na Oblastní výstavě se poprvé prezentovala ve třídě mladých a získala V1 VTM ( vítěz třídy mladých ) a v závěrečných soutěžích pak 3.nejlepší mladá fena :).

Na výstavě v Polsku pak z 8 feneček získala známku Výborná :)

Moc gratulujeme majitelce Romaně Špottové ke krásným výsledkům a také moc děkujeme za krásnou prezentaci naší CHS jsme na vás moc pyšný!

 

5.3.2015. Dnes je velký den naše milovaná Jennynka-Evening Melody Bohemia Angel je zase o rok starší :(, a dnes slaví již 7 let. Jennynko moc ti přejeme at ti zdravíčko slouží jako do ted a jsi tu snámi minimálně dalších 7 let !!! Moc tě milujeme !!

Vše nejlepší a hodně zdravíčka do dalších doufám že dlouhých let přejeme i naší sestřičce Katy a všem ostatním sourozencům.

 

25-27.2.2015. V těchto dnech jsme byli na výletě ve Francii, kam jsme se vydali do známé CHS Ashbury za překrásným psem Elliotem-Ashbury Angel Heart aby jsme sním nakryli naší Jennynku- Evening Melody Bohemia Angel, krytí proběhlo skvěle oba dva si to náramně užívaly :) a tak pevně věříme, že za měsíc nás budou čekat jen ty nejlepší zprávy v podobě očekávání miminek, moc si to přejeme!!

Chtěla bych moc poděkovat Radce Stegurové, která byla tak moc ochotná, s námi na výlet vyrazit, vše domluvit a zařídít i přesto že sama doma má zrovna 4.týdenní miminka-moc si toho vážím a hodně to pro mě znamená, také bych chtěla poděkovat rodině Sontag za milé přijetí a možnost nakrýt tímto skvělým psem jakým Elliot je!

Do Francie s náma jela i Baruška jako morální podpora pro Jennynku, druhý den dopoledne jsme se jeli podívat do města Orbay k jezerům Lac Blanck a Lac Noir, bohužel byla zamrzlá ,ale i tak tam bylo nádherně a holky si zase užily trošku sněhu :). A odpoledne jsme se jeli podívat do města Colmar, nakoupit nějaké drobnosti a udělat pár fotek, celý den bylo krásně a svítilo sluníčko. No a v pátek ráno nás čekala již cesta domů, díky moc ještě jednou Radce za tento krásný výlet a bezpečný návrat domů!

Fotogalerie zde: slenulinka.rajce.idnes.cz/Kryti-Francie_jaro_2015

                                                       Elliot a Jenny

                                                  Colmar- Alssasko

 

7-8.2.2015. Tento víked se konala výstava v Brně DUO CACIB, kde naší CHS prezentovala Baruška - Bueno de Barbara Evening Melody (Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller x Grande El´Amor de la Famous Gold ), která se po oba dva dny umístila na krásných místech v sobotu ve třídě dorostu v konkurenci 13 feneček získala krásné 3 místo- VN3 a moc hezký posudek a dneska jí o chloupek uteklo místo první a tak skončila na druhém místě VN2 tentokrát v konkurenci 9 feneček.

Moc gratulujeme majitelce Romaně Špottové, a děkujeme za krásné předvedení a péči, kterou Barunce věnuje jsme na vás moc pyšní :)!

 

Všechny fotečky z výstavy najdete zde:  slenulinka.rajce.idnes.cz/DUO_CACIB_BRNO_2015_Bueno_de_Barbara_Evening_Melody

 

Na této výstavě se vystavoval i otec Barušky teda vrhu "BUENO" i "AMIGO" Fíček-Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller, který bodoval hlavně v sobotu a získal V1 CAC, CACIB, BOB a v závěrečných soutěží BIG5 :)) Moc gratulujeme k těmto krásným výsledkům majitelce Fíčka Radce Bursíkové :)

 

                                                 Baruška- Bueno de Barbara Evening Melody 8.měsíců :)


                                Baruška- po výstavní odměna v podobě řádění ve sněhu :) 


                                                       Fiddle-De-Dees´Morris Traveller

 

 

3.2.2015. Pár foteček našich odchovů z vrhu "BUENO" moc děkujeme majitelům za fotečky a zprávy jak se našim miminkům vede i když za 2 dny už oslaví 8 měsíců to už nejsou žádná miminka :))

                           Modrý pejsek- Fido se už podíval k moři :)

                    Fialová holčička-Sárinka kukuč má teda po mamince :)

          Červená holčička-Barunka nošení klacků je její velká záliba :)

                                               Zelený pejsek- Albík

 

 

2.2.2015. A pár foteček našich odchovů z vrhů "AMIGO", moc děkujeme majitelům za každou fotku a zprávy :)

                                             Oranžová fenečka- Rozárka

                                      Hnědý pejsek- Dennýsek

 

                                           Zelený pejsek - Vincentek

 

 

17.1.2015. Jsme dostali další krásnou fotečku malé Barušky, která se pilně připravuje na své první zkoušky v květnu. Budeme jí moc držet palečky aby to zvládla :).

 

11.2.2015. Jsme byli pozváni na procházku od naší dobré kamarádky Radky Stegurové, která se konala až u Příbrami, i přes počáteční komplikace s dopravou jsme se tam díky Katce a jejímu manželovi dostali :) a bylo to super i přes mrazivé počasí které panovalo jsme si to užily a nakonec jsme se ohřáli a dobře najedli v hospůdce :). Díky moc za pozvaní a těšíme se na další akci v dubnu :)
 

4.1.2015. Včera se konala první letošní výstava v Brně a to Hanácká výstava psů, které se zůčastnila Baruška z vrhu Bueno.

Byla to její první výstava v hale a i ve třídě dorostu kde byla obrovská konkurence 13 feneček.

Baruška- Bueno de Barbara Evening Melody to zvládla skvěle a umístila se na krásném 4.místě VN4 s moc hezkým posudkem. Gratulujeme moc majitelce Romaně, děkujeme za krásnou prezentaci naší CHS a držíme palce do dalších výstav.


 

 Všem našim přátelům, známým a majitelům našich odchovů přejeme Štastný vstup do Nového roku a v něm hodně zdraví pro nás i pro naše chlupaté miláčky.