Jak to začalo

 

V roce 2008 jsem si pořídila z chovatelské stanice Bohemia Angel mou první fenku Evening Melody Bohemia Angel-Jennynku.

Ze začátku jsme neplánovali žádné výstavy ani uchovnění,chtěli jsme mít jen domácího mazlíčka. Ale po nějaké době kdy mi naše paní chovatelka říkala, že bysme to měli zkusit jsme se odhodlali a jeli na naší první výstavu a to až když byli Jenny skoro 1rok a půl. Na výstavu s námi jela i paní Cvečková,která nám Jennynku i vystavila, protože jsme jěště nevěděli co a jak-no  jelikož to bylo pro Jenny vše nové a nepozné hodně pejsků a zvuků tak jsme dostali naše první VD. No a od té doby jsme jezdili skoro každý měsíc a výstava za výstavou se naše výsledky lepšily. Snažíme se jezdit i do zahraničí.

No a po roce jsme dosáhli již mnoha krásných výsledků jak na poli výstavním,kde je Jenny již čekatelkou šampiona krásy dvou zemí ČR a SK,tak na poli pracovním kde máme složené dvoje zkoušky OVVR a PZ obě v 1.ceně a jelikož to fenečku strašně moc baví tak cvičíme dál a v příštím roce bysme chtěli absolvovat další zkoušky.

Pokud vše dobře dopadne tak tento rok by na svět měli přijít i naše první miminka,na které se už moc těšíme.

V příštím roce pak jak všichni doufáme k nám přibude další psí slečna tentokrát z chovatelské stanice Famous Gold-Radky Štencelové-budeme moc držet palečky aby se to vše povedlo!

Na závěr bychom chtěli moc poděkovat naší chovatelce paní Cvečkové-za tuto úžasnou fenečku a za první rady a pomoc kterou nám poskytla.

A také naší kamarádce Radce Štencelové která se nám již dlouhou dobu věnuje,cvičí nás na zkoušky,upravuje na výstavy a po celou dobu nám pomáhá a radí bez ní bychom byli úplně ztracené.

Oběma chovatelkám ze srdce děkujeme!!!