Novinky 2014

 
 

11.10.2014. Se konala Krajská výstava psů v Litoměřicích, této výstavy se zůčastnila malá Baruška- Bueno de Barbara Evening Melody, která opět získala ve třídě štěňátek krásné první místo VN1 a hezký posudek, jsme na vás moc pyšní a děkujeme za krásnou prezentaci naší CHS :).

 

4.10.2014. Se konala Oblastní výstava psů v Praze Džbán, kde jsme byli poprvé, a opět se nám tam moc líbilo, krásné prostředí, hezké počasí a ještě krásnější výsledky.

Tato výstava byla poslední v tomto roce pro Jennynku, která se pak bude připravovat na štěňátka, a zároveň to byla premiér pro malou Barušku, a jak jsme tedy dopadli- Jennynka - Evening Melody Bohemia Angel se prezentovala ve třídě pracovní a získala V1 VT, poté i Oblastní vítěz a v soutěži o nejkrásnějšího psa výstavy se probojovala asi z 15 psů mezi poslední dva. Tento rok byl Jennynky nejúspěšnější jsem na ní moc a moc pyšná, ted už jen vybrat ženicha a můžeme plánovat její poslední miminka moc si přejeme aby to vše klaplo! :)

Premiéru měla Baruška- Bueno de Barbara Evening Melody která se krásně prezentovala paní rozhodčí se moc líbila a tak si odnesla známku VN1 :), jsme moc rádi že to Baruška zvládla a moc gratulujeme majitelce Romaně :)

A na závěr se na nás přijela podívat oranžová fenečka Elinka- Bueno de Bonnie Evening Melody, která vypadá také velmi hezky, pravidelně navštěvuje cvičák a umí již pár povelů, s Baruškou si pěkně pohráli, na výstavě jsem měla i mamku Barču a chtěla jsem udělat společnou fotku avšak nezadařilo se.

Fotečky z výstavy + návštěva Elinky najdete zde- slenulinka.rajce.idnes.cz/Oblastni_vystava_Dzban_navsteva_Elinky/ 


                       červená holčička- Barunka

                       oranžová holčička Elinka 

                                   Společné foto zprava Baruška a Elinka

 

21.9.2014. Se konala jako každý rok Klubová výstava retrieverů v Oslavanech, kde jsme nemohli chybět. Tentokrát se to konalo na nádvoří zámku a nemohly se zde stavět stany, naštěstí se počasí vyvedlo a my nezmokli a výsledky byli krásné.

Jennynka- Evening Melody Bohemia Angel získala ve třídě šampionů V1 CAC a poté i Klubový vítěz moc se paní rozhodčí líbila. 

Jsem na tu mojí holku moc a moc pyšná čím je starší tím je hezčí :). Letos se konaly 3 Klubové výstavy z toho dvě dvoudení takže celkem 5 výstav a z toho Jenny získala 4x CAC, 1x V2res.CAC, 2x Klubový vítěz, 1x Vítez Vysočiny, 1x BOB vše posuzovaly zahraniční rozhodčí, Jennynka opravdu zářila.

 


 

16.9. 2014. Dnes nám došli dlouho očekávané výsledky očních genetických testů již dávno jsme měli vyhodnocené výsledky na PRA-GR1, a ted jsme nechali dodělat i PRA2-GR, takže kompletní výsledky jsou takové- Jenny- Evening Melody Bohemia Angel PRA1-GR: N/P ( přenašeč), PRA2-GR: N/N ( Negativní ), Baruška- Grande El´ Amor de la Famous Gold PRA1 a PRA2-GR: N/N ( Negativní ). A jako bonus celý náš vrh "BUENO" je na PRA1 a PRA2-GR: Negativní jelikož tatínek Fík také :) a vrh "AMIGO" je Negativní na PRA2-GR. Máme velkou radost.

 

 

15.8.2014. A je to , dnes i naše poslední miminko slečna Růžová- Růženka našla své páníčky a již je doma v novém domově. Miláčci moji RůženkoBaruškoSárinkoElinko, Baruško, BublinkoFido a Albíku, přeji vám at máte krásný, zdraví a hlavně štastný a dlouhý život!!! Moc se nám po vás stýská ale věříme, že jsme vám vybraly ty správné a jedinečné domovy pro vás kde vás budou moc a moc milovat !! :)

 

 

7.8.2014. V úterý 6.8. se dočkala svých páníčků slečna Žlutka, doma jí budou říkat vskutku originálně BUBLINA :), doma už se zabydlela a budeme jí občas vídat na výstavách tak už se moc těšíme. Růžovka stále hledá páníčky a je jí tu moc smutno tak doufáme, že brzy najde ten správný domov kde jí budou milovat. Stále nám chodí fotečky i zprávičky jak se našim miminkům vede a zrovna dneska ráno nás moc potešil krásný email od Fialky-Sárinky a jejich páníčků, Sárinka je moc šikovná holčička a páníčci jí moc milujou tyto zprávy slyším nejraději :)!

                                               Žlutka-BUBLINA

                                           Oranžovka-Elinka

                                                            Fialka-Sárinka  

 

4.8.2014. Se konala Oblastní výstava retrieverů na Konopišti, kam jsem přihlásila Jennynku, která teda ted tráví čas na prázdninách u babičky a dědy,ale kvůli výstavě se vríátila na pár dní domů. Výstavu jsme si moc užily a počasí nám vyšlo krásné.

Jennynka se krásně prezentovala a ve třídě pracovní získala krásné druhé místo V2 :)

 

2.8.2014. Před chvílí odjela do svého nového domova nečekaně slečna ŠEDIVÁ jméno musí páníčci teprve vymyslet, zaplní prázdné místečko po Zlatáčkovi, který odešel do psího nebe, bude bydlet kousek za Hradcem Králové. A ve čtrvrtek nás opustil pan modrý alias BUŘTÍČEK- doma mu však říkají FIDO, Modrásek je pro mě velká srdcovka a tak loučení bylo moc těžké, ale věříme že jsme mu našly ten pravý domov, bohužel bude bydlet nejdál a to až v Českým Krumlově, doma na něj čekala psí partačka Mája-Bíglice, podle zpráv je seznámení na dobré cestě :) Držíme vám palce a přejeme at jste v nových domovech štastný!

Volná už je jen naše RŮŽOVKA, je vhodná pouze do rodiny,ale hledáme pro ní aktivnější páníky i když gaučem rozhodně nepohrdne :)) Je to mazlivá a však temperamentní holčička no prostě malí dáblík s andílkem v těle, doufám že se nám podaří najít pro ní ty nejvhodnější páníky!!!

 

                                   Modrásek-FIDO

                                          Červenka-BARUNKA

                              Šedivka ještě u nás-Barunka

 

 

29.7.2014. Dneska slaví miminka 8.týdnů, a již 4 z nich nás o víkendu opustila. První odešel Zelený pejsek-ALBI, bude bydlet kousek od nás a to v Praze ale ted si užívá v Jizerských horách občas ho uvidíme i na výstavě :). Pak nás opustila Červená holčička-která se jmenuje stejně jako maminka a to BARUŠKA, a ta bude také bydlet kousek od nás v Praze ,a i jí budeme vídat na výstavách :). Jako třetí nás opustila slečna Fialová-SÁRINKA, a i ta bude bydlet kousek za Prahou :). No a zatím kdo nás opustil jako poslední byla včera Oranžová holčička-ELINKA, no a i ta bude bydlet v Praze, a možná jí někdy uvidíme na výstavě :). Musím říct že jsou všichni u těch nejlepších páníků jaký jsme mohli pro ty naše miminka najít, děkujeme moc za zprávičky a fotečky které nám posíláte, přeji vám at vám ty naše miminka dělají jen radost a hlavně at jsou zdraví! Budeme se těšit na další fotečky a zprávičky jak si miminka vedou :)

Ještě nám tady zůstává pan modrý který půjde ve čtvrtek a žlutá fenečka příští úterý. A pro zbylé 2holčičky slečnu šedivou a růžovou hledáme ty nejlepší páníky jako pro zbylých 6 miminek věřím že se brzy najdou ty pravý.


                      Zelený pejsek - ALBI - Bueno de Benny Evening Melody

Červená holčička - BARUNKA - Bueno de Barbara Evening Melody

              Fialová holčička - SÁRINKA - Bueno de Bessy Evening Melody

               Oranžová holčička - ELINKA - Bueno de Bonie Evening Melody

 

 

17.7.2014. Štěňátka mají za sebou 6 týden, v úterý nás navštívila majitelka krycího pejska Fíka Radka Bursíková a nafotili jsme štěňátka v postojích a udělali i pár portrétků, no někdy to bylo náročné ,ale myslím že se ty naše miminka povedli :), každý den k nám jezdí na návštěvy bud zájemci nebo kamarádky,které se chtějí pomuchlovat a to se těm našim raubířům moc líbí :). Pokud to počasí dovolí už lumpačí celý den venku, na noc spinkají samozřejmě doma.

No a dneska přijela paní veterinářka Jana Máslíková a všechny miminka naočkovala a očipovala , až na pana zelenýho a paní oranžovku kteří si trošku pobrečeli to všichni zvládly skvěle :)

Díky moc paní veterinářce, že byla ochotná přijet a já nemusela miminka tahat na veterinu, a také Díky radce za pěknou návštěvu a pomoc :)

Po uvolněných rezervací máme volného modrého pejska a fenečku.


11.7.2014. Miminka mají za sebou již 5 týden, neuvěřitelně to letí a za týden už budeme očkovat a čipovat. Dneska jsme tu měli na návštěvě kamarádku Martinu a Moniku se 4 malými dětmi takže proběhla velká socializace a další velká návštěva nás čeká zítra :). Také máme za sebou návštěvy zájemců o naše miminka a zatím to vypadá že se ty naše štěňátka dostanou do těch nejlepších rodin, vybírat páníčky pro ty naše roštáky, dá pěkně zabrat ale věříme že jsme zatím vybraly správně :)

 

 

3.7.2014. V úterý byli již našim miminkům 4 týdny, a tak jsme je podruhé odčervily, tentokrát dostali tabletku a musím říct že to byl pěkný boj, ale zvládli jsme to :), také již baští kašičku 4x denně a občas to zapijí ještě mlíčkem od mamky. Také začínáme miminkům pouštět různé zvuky, vysavač, hudbu.... a všichni to berou v pohodě, také je pouštíme po obýváku a už umí pěkně lumpačit, brzy dostanou již velkou ohrádku, bedýnka je jim už na jejich hrátky malá.

 

 

27.6.2014. Vzhledem k dnešnímu pěknému počasí jsme se rozhodly , že vezme miminka poprvé ven, však už jim taky bylo 3,5 týdne :). No musím říct že ze začátku se jim tam teda ale vůbec nelíbilo, a dávali to dost hlasitě najevo, ale pak přišlo na řadu krmení a s nacpaným pupíkem už se jim tam líbilo mnohem víc :), také jsme již po 3 ostříhali drápky a kašičkou krmíme již 3x denně, také jsme tu měli první návštěvy miminek a těšíme se na další zájemce.

 

21.6.2014Dnes je našim miminkům již 18 dní, a tak jsme dneska vyzkoušeli kašičku z rozmočených granulek a mlíčka, skoro všem to šmakovalo :),mamina Barunka má ještě mlíčka dost,ale trošku jí už odlehčíme, také dostali již každý svůj barevný obojek, a také jsme podruhé ostříhali drápky.

Od 25.6.(středa) budeme příjímat návštěvy, zájemci mě mohou kdykoliv kontaktovat aby jsme se mohli domluvit :)

Po zrušené rezervaci máme opět volnou fenečku, hledáme pro ní jen ty nejlepší páníky, kteří jí budou milovat, pro více informací mě kontaktujte.

 

 

18.6.2014. Včera oslavily naše miminka již 14.dní, a tak byly poprvé odčerveny společně s mamkou a tetou Jenny, všichni již koukají, staví se na nožičky a když přijde mamka Barča tak k mlíčku přímo sprintují :), také už pěkně vrčí a štěkají, ted teprve začíná ta správná sranda.

 

 

12.6.2014. Dneska jsme dostali fotečku od našeho odchovu Vincentka-Amigo de Alwaro Evening Melody před pár dny oslavil 3.narozeniny, je nádherný a musím říct že je to celá mamka Jenny :)

Moc děkujeme za fotečku!

 

 

10.6.2014. Dneska je našim miminkům již 1.týden. Všichni krásně prospívají a přibírají už mají kolem 750-850g. Maminka Baruška má zatím mlíčka dost a o miminka krásně pečuje:)

 

 

5.6.2014. Dnes jsou to také přesně 3 roky co narodila naše Baruška-Grande El´Amor de la Famous Gold, takže milá "maminko" přejeme ti at tě ti dětičky moc nezlobí, spousty zdravíčka do dalších let a prostě vše nejlepší mámě tě moc rádi jsi naše věčné usměvavé sluníčko:)

 

 

3.6.2014. Dnes byl velký den v naší CHS se po 3 letech narodil náš druhý vrh B "Bueno"- Barušce a Fíčkovi se narodilo 8 krásných miminek- 6 holčiček a 2 kluci :), porodní váhy byli od 338g-470g. Maminka i štěňátka jsou v pořádku.

Obrovské poděkování patří Olze Škarvadové ,majitelce Fíka Radce Bursíkové a v neposlední řadě paní veterinářce Janě Maslíkové za super péči a pomoc!!!

Po uvolněné rezervaci máme jednu fenečku volnou-pro více informací nás neváhejte kontaktovat :)

 

 

2.6.2014. Dne 29.5.oslavil náš první vrh "AMIGO" již 3.narozeniny, hrozně rychle to utíká. Miláčkové moji přeji vám všem-Dennymu, Roxynce, Rozárce, Vincentkovi, Sáře, Badymu, Aristovi, Cindy, Tarince, Dastynce všechno nejlepší, hlavně hodně hodně zdravíčka do dalších let a hodně lásky a dobrůtek od vašich majitelů.

 

 

31.5-1.6.2014. Se konala další Klubová a Speciální výstava retrieverů na Konopišti pořádaná od RK CZ.

Do poslední chvíle jsem nevěděla zda se výstavy budu moci zůčastnit, ale Baruška byla v klidu teplota v normálu a celý den byla po dozorem, takže jsme s Jenny vyrazily a výsledky stály za to, navíc oba dva dny bylo krásné slunečné počasí :)

A jak jsme dopadly tedy Jenny-Evening Melody Bohemia Angel ve třídě šampionů V1 CAC a moc krásný posudek a v neděli V2res.CAC a opět krásný posudek :)

Prezentoval se zde i " náš " Denny- Amigo de Ares Evening Melody ( Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller x Evening Melody Bohemia Angel ) v sobotu ve velké konkurenci zíkal známku V-Výborný, a v neděli krásné 1.místo-V1, bohužel paní rozhodčí v sobotu a ni v neděli a to jak u psů tak i u fen nezadávaly titul :(, ale i tak jsme na Dennouška a jeho paničku Kristýnku strašně moc pyšní a držíme palce do dalších výstav a taky zkoušek :)

Na této výstavě se také vystavoval otec našich dvou vrhů Fíček- Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller, který si po oba dva dny ve třídě šampionů ve velké konkurenci vyběhal krásné 2.místo -V2.resCAC, v soutěžích pak BIS plemeník (kde se spolu sním předváděl i jeho syn Denny :) ), Klubový šampion krásy 2014, Klubový šampion šampionů 2014, a také si zde převzal ocenění GR pes roku 2013 RK CZ, které získal již podruhé.

Moc děkuji všem přátelům za krásný víkend :)

                                Jenny- Evening Melody Bohemia Angel jsem na ní tak pyšná

                                             Denny-Amigo de Ares Evening Melody                                               Fík-Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller

 

 

26.5.2014. Dneska máme 55.den a Baruška si zvyká na porodní bedýnku :)

 

 

16.5.2014. Dneska má naše Barunka již 45.den a takhle hezky se kulatíme :)

 

 

13.5.2014. Ve dnech 10-11.5.2014 se konala v Humpolci Klubová a speciální výstava retrieverů KCHLS.

Byla to naše první letošní výstava a moc jsme se na ní těšily, hlavně proto že zde byli přihlášený i naše 2 odchovy Roxynka s Dennym :) a všichni skončily na stupních vítězů :))

Jennynka- Evening Melody Bohemia Angel se vystavovala ve třídě vítězů, kde v sobotu získala překrásný posudek a známku V1 CAC, a později dokonce titul Klubový vítězTímto splnila podmínky k udělení titulu Český Grandchampion :)).

V neděli byly naše výsledky ještě krásnější, Jenny získala opět ve třídě vítězů V1 CAC, Vítěz Kraje Vysočina a BOB :))

Jsem neskutečně moc pyšná na tu mojí holčičku co jsme spolu všechno dokázaly tohle byla třešnička na dortu a splněný mého snu. Za tuhle mojí milovanou a jedinečnou holku moc děkuji paní Stanislavě Cvečkové.

A nesmíme zapomenout ani na naše odchovy Roxynka - Amigo de Aimee Evening Melody byla na výstavě podruhé , poprvé před 2 lety jako divák a tentokrát se již vystavovala a s paničkou Nikolou si vyběhaly v sobotu krásné 2 místo- V2res.CAC.

A Denny - Amigo de Ares Evening Melody získal po oba dva dny krásné 4 místo, v sobotu V4 a v neděli VD4. Jsme na vás na oba s mamkou Jenny moc pyšný a moc vám gratulujeme ještě jednou!!

Byl to úžasný víkend s přáteli na který budu dlouho vzpomínat! A ještě bych chtěla moc poděkovat Olze Škarvadové která mi Jenny na výstavu krásně upravila a zapůjčila fén aby jí mohla panička pořádně vytunit :) A díky i Radce Bursíkové za úpravu Dennyho a Roxynky:)

                                                       Jennynka

                                     Roxynka a štastná panička :)

                                     Denny a krásné 4 místo :)

                  Společné foto z leva Denny, Roxy a mamka Jenny

    

 

 

9.5.2014. Včera se konala v Mladé Boleslavy Pojizerská výstava, které se zůčastnil náš odchovaný pejsek Denny- Amigo de Ares Evening Melody ( Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller x Evening Melody Bohemia Angel ). Denny získal nádherný posudek a ocenění V1 VT a Krajský vítěz.

Máme velkou radost a moc gratulujeme Kristýně a celé rodině jsme na vás moc pyšný!

Posudek Dennyho: 3-letý pes, správného ramce, ušlechtilá hlava, tmavé oko, nůžkový skuz, uši správně nasazené, svalnatý krk, správně nasazen, prostorný hluboký a široký hrudník, výrazné předhrudí, pevná a široká hřbetní linie, ocas správně nasazen, dobře osrstěn, správné úhlení, pravidelný pohyb.

 

 

30.4.2014. Zde po kliknutí na odkaz můžete sledovat jak se každý den štěňátka vyvyjí.

www.rr.sk/modules.php?name=Preg_kal&kryt_den=2&kryt_mesiac=4&kryt_rok=2014&zobraz_cele=0&krok=1&chovsta=CHS+Evening+Melody

https://www.rr.sk/modules.php? data-cke-saved-name=Preg_kal&kryt_den=2&kryt_mesiac=4&kryt_rok=2014&zobraz_cele=0&krok=1&chovsta=CHS+Evening+Melody name=Preg_kal&kryt_den=2&kryt_mesiac=4&kryt_rok=2014&zobraz_cele=0&krok=1&chovsta=CHS+Evening+Melody

 

28.4.2014. Dnes jsme byli s Baruškou na sonu, a tam se nám potvrdilo co jsme si už dlouho mysleli, že je Baruška březí a očekává prý spousty miminek.

Moc se na její první miminka těšíme a přejeme si aby vše dobře dopadlo. V případě zájmu o miminko nás neváhejte kontaktovat tel: 774518797, email: S.lenulinka@seznam.cz

 

 

 

10.4.2014. Máme úžasnou zprávu, pejsek Denny - Amigo de Ares Evening Melody ( Evening Melody Bohemia Angel x Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller ) z našeho odchovu "A" má skvělé výsledky očních genetických testů s výsledkem PRA1-GR a PRA2-GR:Normal/NEGATIVNÍ!!!

Moc a Moc gratuluji Kristýnce Musilové a celé její rodině. Máme obrovskou radost!

 

 

4.4.2014. Naše milovaná holčička Baruška- Grande El´Amor de la Famous Gold byla na začátku dubna nakryta krásným psem Fíkem- Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller. Moc děkuji majitelce Fíka Radce Bursíkové, za perfektní krytí, které proběhlo se vší láskou tak jak jsem si přála, myslím že jak Baruška tak i Fíček si to užily :). Také moc děkuji Olze Škarvadové za super společnost a odvoz.

Zhruba za měsíc se dozvíme zda se můžeme těšit na první štěňátka od Barušky.

Příjmáme nezávazné rezervace více informací v sekci plánovaný vrh kontakt tel:774518797, email- S.lenulinka@eznam.cz

 

 

5.3.2014. Tak dneska slaví moje nejmilovanější holčička již své 6 narozeniny.

Jennynko-CH CZ,SK Evening Melody Bohemia Angel přejeme ti všechno nejlepší ale především hodně hodně zdravíčka at jsi tu s námi ještě spousty let. Mámě tě moc rádi!!

 

 

3.2.2014. Přidávám pár foteček našich odchovů, jsem moc ráda za každou fotečku a zprávu jak se jim daří.

                    Rozárka-Amigo de Arietta Evening Melody

                  Roxynka- Amigo de Aimee Evening Melody   

                    Denny- Amigo de Ares Evening Melody    

 

 

23.1.2014. Dnes nám přišla dlouho očekávaná pošta, naše Baruška- Grande El´Amor de la Famous Gold se konečně stala CHOVNOU FENOU, a tak již můžeme plánovat štěňátka po Barušce více najdete v sekci plánované vrhy.

 

 

Všem našim kamarádům, známým a majitelům našich odchovů přejeme v Novém roce jen to nejlepší. Hlavně hodně zdraví ,štěstí a pohody :)