Novinky 2011

 

 

31.12.2011. Poslední den v roce jsme si udělali s naší kamarádkou Radkou a její smečkou krásnou silvestrovskou procházku. Počasí bylo slunečné a připomínalo spíš jaro o to více jsme si to užili, ale hlavně naši miláčkové se velice dobře bavili a vymýšleli pořád nějaké ty lumpárny :).

               Zleva Baruška, Jenny, Chico, Růža a Bekošek :)

 

 

 

18.12.2011. Před pár dny jsme konečně dostali fotečky naší růžové holčičky Tarinky. Má se skvěle a svým majitelům dělá jen samou radost.

Její fotečky najdete na tomhle odkazu- https://slenulinka.rajce.idnes.cz/ruzovka-_Tarinka.

Také jsme dostali foto Badyho a Sáry a žluté holčičky Dastynky :)

                        růžová holčička Tarinka

                                        Bady a Sára :)

               žlutka Dastynka, velmi podobná mamině :)

 

 

 

 

11.12.2011. Dnes jsme se vydali na cvičení, které bylo spojeno s procházkou i přes nepřízeň počasí se nás sešlo hodně a moc jsme si to užily :).

   Zleva Baruška ta se očividně fotit nechtěla, vedle ní Jennynka

 

 

 

8.12.2011. V sobotu 3.12, jsme vyrazily na naší poslední letošní výstavu, která se konala v Polsku ve městě Świebodzice.

Této výstavy se zůčastnila Baruška-Grande El´Amor de la Famous Gold, která se v konkurenci 4 feneček umístila na krásném 2 místě-velmi nadějná 2:) ,byla to Barušky poslední výstava ve štěňátkách příšte už v dorostu.

Na této výstavě se prezentovala i Barušky maminka-Deborah the Dream Team, která se poprvé vystavovala ve veteránech a získala V1 a nejlepší veterán v plemeni-Gratulujeme!

Děkujeme Radce Štencelové za společnost a příjemně strávený den :)

 

 

 

30.11.2011. Včera 29.11. bylo našim miminečkům již půl roku, za pár dní bude i naše Barunka slavit již 6 měsíců. Neuvěřitelné jak to letí, roste každým dnem.

                                Oranžovka Rozárka :) 

 


5.11.2011. Dnes jsme se s Baruškou i Jennynkou zůčastnily Mezinárodní výstavy v Praze. Jennynka jela jen jako doprovod :).

Tato výstavy byla letos poslední v ČR a tak byli třídy velice silně a kvalitně obsazeny a to jak u pejsků tak i u fen.

Naše Baruška-Grande El´ Amor de la Famous Gold se od minule polepšila a vybojovala si v konkurenci 6 feneček krásné 4 místo a známku Velmi Nadějná 4 :)).

Této výstavy se zůčastnil i náš odchovaneček Dennýsek (hnědý pejsek) Amigo de Ares Evening Melody, byla to jeho první výstava a vedl si na ní s paničkou více než dobře. Dennýsek si ve velké konkurenci 9 pejsků vybojoval krásné 4 místo- známka Velmi Nadějná 4- VN4 :)).

Máme opravdu velkou radost a jěště jednou moc gratulujeme paničce Kristýně i celé rodině a do budoucna přejeme další podobné úspěchy a hlavně spoustu radosti s Dennym a také děkujeme za hezkou prezentaci :)!

Také jsme obdrželi fotečky zeleného pejska Vincentka-děkujeme :)

                                                    Vincentek :))

                                     Šikulka Denny :))

                                 Baruška při posuzování

 

 

 

24.10.2011. Dostali jsme další emaily a fotečky našich štěňátek :)). Neuvěřitelně to letí a za pár týdnů už jim bude půl roku.

                            Šedivka-Roxynka na cvičáku :))

                       Oranžovka-Rozárka na procházce :)

             Sourozenci červenka a modrásek-  Sára a Bady :))

        Hnědásek-Denny pilně trénuje na svojí první výstavu :))

                           Fialka-Cindy je celá maminka :))

      

 

 

 


11.10.2011. V sobotu 8.10. se konala Mezinárodní výstava v Českých Budějovicích, které se zůčastnila i naše Baruška-Grande El´ Amor de la Famous Gold.

Byla to pro naší juniorku výstavní premiéra, a moc se nám nepovedla. Baruška v konkurenci 4 dalších velice kvalitních feneček dostala známku N-Nadějná, byla tam i její sestřička Bella a ta získala N4, a také se výstavy zůčastnil bráška obou holek Pepino a ten si vyběhal krásné druhé místo VN2.

I když nám to jde doma krásně jak postoj tak běhaní, v kruhu se Barunce stát nechtělo a ani moc běhat, a panička tomu také moc nepřidala svou nervozitou-no máme co pilovat,snad to bude příště lepší :).

Od našich odchovečků dostáváme stále krásné emaily a fotečky jak jsou ty holčičky i pejskové hodný a šikovný a co už všechno umí- většina z nich chodí na cvičák a učí se základní poslušnosti.

Jsme moc štastný že vám dělají ty naše miminka radost a že se jim tak dobře věnujete.

                          Baruška a bráška Pepíno

 

Žlutka-Dastynka už prý zvládá všechny povely a dokonce i aport z vody :) šikulka je to.

 

 

 

 

26.9.2011. Minulí týden 18.9 jsme vyrazily na výstavu kousek od Brna do Oslavan, kde se konala Klubová výstava retrievrů.

Vzala jsem sebou naší juniorku Barušku, aby se trošku otrkala a podívala se jak to na výstavě chodí. Baruška mě ohromně překvapila, chovala se tam jako profík, který má za sebou již několik výstav, doufám že za 14 dní kdy se bude poprvé vystavovat už na ostro to dopadne stejně pohodově.

No a já jsem si tam vyzkoušela i něco jiného než vystavovat, dělala jsem vedoucí kruhu u fen GR, tímto bych jěště jednou chtěla poděkovat Radce Š za veškeré vysvětlení a pomoc a také Radce B., která mi moc pomohla!!

Byl to moc hezký den.

A tento víkend 24.9 se na konala na Slovensku ve Vyhni, Speciální výstava retrievrů- které se zůčastnil jak otec našich " AMIGÁČKŮ " Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller-Fíček, který získal CAC, a pak se svojí neméně úspěšnou dcerou i nejlepší pár! Tak i otec naší Barunky-Giddigold Union Jack-Jack, který také vyhrál svojí třídu a získal CAC a poté i BOS.

Gratulujeme chovatelce Radce Bursíkové, ke krásným úspěchům !

                       Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller -Fík

                            Giddygold Union Jack-Jack

 

 

 

12.9.2011. Chtěla bych upozornit na blížící se výstavu -Klubovou výstavu v Oslavanech, která se bude konat v neděli 18.9, v nádherném prostředí zámeckého parku. Jennynka tam minulí rok vyhrála, letos se bohužel zůčastnit nemůže jelikož po štěnátkách jěště není v kondici.

Doporučujeme našim odchovečkům, především těm kteří se chtějí věnovat výstavám, aby si udělaly hezký den a přijeli se podívat,je to velice prestižní výstava se zahraničními rozhodčí, uvidí jak to vlastně na výstavách chodí a co a jak. více informací na - https://vystava-retrieverklub.wz.cz/

Pokud by jste chtěli vyrazit na tuto výstavu se štěňátkem, musí mít platný očkování proti vzteklině minimálně 1.měsíc!!

Jinak naše malá Baruška už umí pěkně plavat, každý víkend pokud přeje počasí vyrážíme samozřejmě i s Jennynkou k řece Sázavě kde se obě holky pěkně vyblbnou :), máme za sebou i poslední očkování a brzy začneme chodit na výcvik už se moc těšíme.

Děkujeme také našim odchovečkům za zprávičky a fotečky těch našich miminek, vždy nás to velmi potěší, a máme velkou radost, když vidíme jak jsou ty naše-vaše miminka štastná :)!

                        Šedivka- Roxynka s paničkou :)

                             Oranžovka- Rozárka :)

              Z leva modrásek Bady a vedle červenka Sára :)

 

 

 

22.8.2011. Baruška už je tady s náma již 14dní a myslím, že se tu krásně zabydlela. Máme za sebou již druhé očkování a za pár týdnů, až bude očkování kompletní začneme chodit na cvičák, Jennynka nám trochu zlenivěla a někdy dělá že neslyší, takže jí to cvičeníčko čeká taky :)!

Z Barušky už je velká cestovatelka, už má najeto přes 500km, a cestu autem zvládá skvěle, stejně jako Jenny.

Také máme za sebou seznámení s městem, Baruška byla ze začátku nejistá, ale po pár minutách se už otrkala a plno aut i autobusů jí nedělalo problémy.

V pátek a v neděli už si vyzkoušela i vodu, byli jsme u řeky Sázavy a Barunka už včera skoro plavala, máme velkou radost z naší holčičky, velkou oporou její i Jennynka protože se po ní opičí, takže mimo vody kterou jak se zdá obě milují, tak se opičí hlavně v klacíkách, pořád v té papulce musí žvýkat nějakej ten klacík.

  Klacky, klacky a zase klacky to je jejich :)   


 

 

 

13.8.2011. Naše miminka jsou už všechna u svých nových páníků. Máme velkou radost za fotečky a povídání o vašich-mojich :) miminkách.

Někteří šikulové už zvládají základní poslušnost, ale samozřejmě dokáží i někdy pozlobit jako každý štěňátko.

Do sekce Odchovů jsme každýmu miminku vytvořily složku a budeme tam přidávat fotečky, které nám majitelé pošlou.

A jak se štěňátka jmenují- holčičky-červená-SÁRA, fialová-CINDY, oranžová-ROZÁRKA, žlutá-DASTY, růžová-TARA, šedivá-ROXY, a pejskové-hnědý-DENNY, tm.modrý-BADY, zelený-VINCENT, sv.modrý ARISTO.

Jěště jednou vám všem přeji krásný, dlouhý, spokojený a hlavně zdraví život u svých jak doufám milujících páníčků :).

Před pár dny jsme si také dovezly dlouho očekávanou holčičku a to z CH FAMOUS GOLD- Grande El´ Amor de la Famous Gold- a stejně tak jako naší Jenny, jsme i Barušku pojmenovali po své mamince :). 

S Jennynkou už tvoří nerozlučnou dvojku a neustále spolu lumpačí. 

 

 

 

28.7.2011. Všechna naše miminka již mají své páníky, doufáme že i pro naše poslední 2 holčičky jsme vybrali správně a naše fenečky se tam budou mít dobře.

Dnes nás opustila oranžová holčička, v pondělí to byla šedivá holčička. A už nám tady zbyli jen hnědý pejsek, který nás opustí v sobotu a fialová holčička ve středu.

Mamina Jennynka to ani nijak neprožívá, to semnou je to trošku horší :(, ale vždy mě potěší když dostanu nějakou tu fotečku a povídání o těch našich-vašich miminkách jak se jim vede a co už umí a co už také zničili :)) Takže děkujeme moc majitelům za fotečky a zprávičky z nových domovů!

Velmi spokojená šedivá holčička-Roxynka již v novém domově :))

 

 

 

23.7.2011. Zítra oslaví naše miminka už 2 měsíce života.

Včera nás začala opouštět první miminka, jako první odešel sv.modrý pejsek a bude bydlet blízko nás :).  Ten den si jěště přijeli páníčkové pro červenou holčičku a nečekaně si sebou odvezly i tm.modrého(našeho nejmilejšího) pejska, který od nás budou bydlet také kousek, doufáme že oba dva jim budou dělat jen radost :). A dneska nás opustila žlutá fenečka, která bude bydlet nejdále :( , pak to byla růžová fenečka a zelený pejsek, který budou také blízko nás :). Pevně věříme, že jsme pro naše roštáky našli skvělé páníky a že se brzy uvidíme a třeba i na nějaké té výstavě :)) A budeme moc rádi když nám občas pošlete nějaké to foto a povídání jak naše-Vaše miminka rostou a co už vše umí :))

Jinak nám tady zůstala šedivá holčička, která pojede domů v pondělí a na konci týdne pak hnědý pejsek

A 2 mazlivé a pohodové holčičky stále čekají na své páníky, věříme že i pro ně najdeme zodpovědné a starostlivé páníky jako pro zbylých 8 našich štěňátek :)!

 

 

 

 18.7.2011. V neděli oslavila naše miminečka už 7 týdnů, každý den nám rostou před očima a když se probudí už sou
 

pomalu k neuhlídání. A již v pátek nás opustí první miminka, už ted se nám moc, moc stýská, ale věříme že všechna miminka našli ty správné páníky a budou se u nich mít co nejlíp!!

Minulí týden jsme fotily postoje a tímto bych chtěla jěště jednou poděkovat mé kamarádce Radce Štencelové , která byla tak hodná a přijela mi pomoct.

Všechny holčičky a 3 pejskové mají již své paníky a já doufám že i náš poslední pejsek brzy najde ty své!!

 

 

 

 

12.7.2011. V neděli měla miminka již 6 týdnů a brzy se nám rozutečou do nových domovů.

Včera navečer jsme se vydali se štěňátkama na veterinu, kde jsme je nechali o očkovat a také jsme se nakonec rozhodly, že všechna miminka necháme jen očipovat-protože tetování je poněkud bolestivější. Všechna miminka to zvládla skvěle až na pár jedinců, kteří si trošku zaknučely u čipování.

Paní doktorka všechny štěňátka důkladně prohlédla, a všechny jsou zdravé.

Také jsem vzala přípravek proti klíštatům a blechám a zítra jim nakapeme vodičku.

Jinak když je venku pěkně, tak jsou štěňátka celý den venku. Ale udělali jsem jim výběh ta,k aby mohli jak domů když jim bude moc teplo tak i ven :)  

 

 

 

 

3.7.2011. Dnes naše štěňátka mají 5 týdnů. Zase nám pěkně vyrostla a začíná z nich být taková malá "velká" demoliční četa. Tak jsme jim rozšířily pole působnosti pro ty jejich lumpárny a celý den jsou puštěný v obýváku i na chodbě a do ohrádky je zavíráme pouze na noc. Samozřejmě pokud to počasí dovolí tak lumpačí venku :). 

 

 


30.6.2011. Předevčírem jsme naše miminka již podruhé odčervily, tentokrát už dostali tabletku a všichni to zvládly dobře i maminu jsme odčervily.

A včera měla naše štěňátka další velmi milou návštěvu, přijeli budoucí páníčci některého z pejsků. Myslím, že se u nich pejsek bude mít báječně a dokonce bude spinkat v posteli a to slyšíme nejraději :)

 

 

 

27.6.2011. Včera oslavila naše miminečka již 4 týdny. A pěkně nám prospívají, kašičku už baštíme 4x denně a sem tam se jěště napijí od mamky, kterou už se snažíme pomalu odstavovat.

Dneska jsme opět zastříhli drápky, a také už jsme miminka přemístily do ohrádky, jelikož nám z bedýnky už některý utíkaly.

Také jsme tu dnes měli příjemnou návštěvu hned najednou přijelo 5 kamarádek, 2 z nich jsou chovatelky přijeli se podívat na mimča. Mezi nimi byla i majitlka od tatínka štěnátek Radka Bursíková-miminka se jí moc líbíli, a štěňátka byla také spokojená, když si je pořád někdo choval.

Zítra budeme již podruhé odčervovat.

 

 

 

 

20.6.2011. Dnes je našim miminkům již 22 dní, strašně ten čas utíká a rostou nám každý den před očima.

Víkend byl pro naše zlatíčka ve znamení velkých událostí. V sobotu dostala poprvé kašičku-rozmixované granulky a mlíčko, některé se na to vrhly s velkou chutí, takže to měli nejen v tlamičce, ale i na nožičkách a bříšku a některý šikulkové i na hlavičce, po jídle je ale mamina s velkou radostí a chutí pěkně olízala, takže byli zase pěkně čisťounký- kašičku baští již 2x denně.

A v neděli se na štěňátka přijeli podívat jejich budoucí páníčkové, věřím že se u nich budou mít naše miminka krásně a bude u ně dobře postaráno, a i mamina Jennynka dostala dáreček za který jěště jednou děkujeme :).

Ty návštěvy miminka tak zmohli že spinkali hodně dlouho, za to si to vynahradili v noci :)

                               Ségry se vrhly na brášku :)

 

                             

 

15.6.2011. Naše miminka nám už zase trošku povyrostli a tak jsme se vzhledem k pěknému počasí rozhodli, že je vezmeme ven.

Včera tam byli poprvé ze začátku se jim tam moc nelíbylo a dávali to hlasitě najevo, ale po chvíli si zvykli. Dnes jsme je tam vzali už na delší dobu, také jsme jim dali krásné nové barevné oboječky, které do budoucna pomohou k navyknutí na obojek.

Snad nám už brzy příjde ohrádka, prtotože štěňátka rostou každý den a už se nám snaží dostat i z bedničky, už začínaj pobíhat, štěkat, okusovat se prostě je snima už mnohem větší sranda a je to parádní podívaná když se ta naše banda zlatíček probudí :)

 

 

 

12.6.2011. To nám to ale utíká, štěňátka dnes mají již 14 dnů a tak jsme je dneska poprvé odčervily.

Jinak nám už všechny mimča vidí a už se umí i pěkně hlasitě projevovat když mají hlad,také už se jím krásně zbarvil pigment.

 Na fotkách jsou 4 klučíči a pod nima 6 holčiček :)

 

 

 

8.6.2011. Tak našim miminkům už je 10 dní a všichni se mají čile k světu už se zkoušejí postavit na nožičky a tak je docela srandovní je pozorovat, jěště jim to moc nejde ale za pár dní už budou pomalu chodit. Také už na nás otevřelo očíčko první miminko a to oranžová holčička, před pár dny otevřela jedno očko a dnes už kouká oběma, brzy se přidají i ostatní.

Od včera už jsme poprvé začali dokrmovat všichni se hnedka chytli a všem moc chutná, mamina má mlíka jěště dost, ale trošku jí ulevíme.

Také jsme mimčům dnes poprvé zastřihli drápky aby to Jennynku nebolelo.

 

 

 

 

3.6.2011. Dnes mají štěňátka již 5 dnů, maminka má zatím mlíčka pořád dost a tak zatím nemusíme přikrmovat a miminka tak krásně přibírají.

Jennynka už si dopřává i krátké procházky, na kterých si pěkně odpočine, ale jakmile obrátíme směrem k domovu to jsou pak fofry a honem zpátky do bedýnky nakrmit tu smečku. Máme to pěkně rozdělené nejdřív jde první 5tka a po půl hodině další a takhle to pěkně střídáme.

 


 

 

30.5.2011. Včera 29.5. se narodilo Jennynce a Fíčkovi-10 krásných mimineček, 6 sladkých holčiček a 4 klučíci.

Jedná se o velmi vyrovnaný vrh všichni štěňátka měli kolem 400g jen 2 měli okolo 300g. Porod začal po půlnoci a trval dlouhých 12hodin. Bohužel Jennynka už neměla sílu na poslední štěňátko,protože nás pár dní před porodem zlobila s jídlem a tak jsme museli jet na veterinu, kde jí udělaly císařský řez a zachránili tam tak posledního klučinu.

Jinak Jenny je úplně vzorná a pečlivá mamina, krásně se o miminka stará, aby si došla taky na záchod a trošku se prošla tak jí k tomu musíme přemlouvat jen co vykoná potřebu už stojí u dveří a honem do bedničky k miminkům.

Po celou dobu porodu jsme tu měli paní veterinářku Libušku Štorkovou, který jěště jednou moc děkujeme za pomoc a rady jsme jí moc vděčný!!!

Také Radce Štencelové děkujeme za pomoc a rady i paní chovatelce Cvečkové za půjčenou bedničku a rady, a všem kterým nám drželi palečky a myslely na nás.

Stále máme volná některá miminka, holčičky i pejsky. V případě zájmu nás kontaktujte.

 

  

26.5.2011. Dneska máme 60.den březosti a zatím to vypadá, že se Jennynka k porodu jěště nechystá. Už máme všechny věci k porodu přichystané a už jen netrpělivě čekáme kdy to začne. Každý den měříme 2x denně teplotu, aby nás Jennynka nepřekvapila.

Jak je vidět dneska měla i hravou náladu-viz foto.

 

 

 

16.5.2011. To nám to pěkně utíká, dneska má Jennynka-50.den březosti a bříško se nám zase pěkně zakulatilo o něco víc.

Už tu máme pár dní danou porodní bedničku, aby si na ní Jenny zvykla-moc se jí tam ze začátku nelíbylo, ale každý den se to zlepšuje.

 

 

 

7-8.5.2011. Tento víkend jsme strávili s přáteli v Humpolci, kde se konala Klubová a Speciální výstava retrievrů od KCHLS,já jsem jela tentokrát jen jako doprovod, Jennynka byla samozřejmě doma kde pěkně odpočívala.

Výstava to byla moc pěkná, obsazenost byla veliká a kvalitní,i počasí nám přálo.

Takže děkuji moc holkám za prima víkend-a jěště jednou moc gratuluju ke krásným výsledkům,které tam získali.

Jinak naše Jennynka má dnes 42.den březosti, a už se nám pěkně zakulacuje, brzy budeme muset připravit porodní bedničku, aby si na ní zvykla.

 

 

 

26.4.2011. Máme skvělou zprávu Jennynka je březí!!!. Podle posledních dnů jak se Jenny chovala jsme tušili ,že by to mohlo tak být a tak jsme se dnes konečně vydali na sono, kde nám to pani doktorka potvrdila a můžeme se prý těšit na početný vrh.

Máme velkou radost a na miminka se už moc těšíme.

 

 

 

10.4.2011. Zde po kliknutí na obrázek,nebo na odkaz můžete sledovat jak se vyvyjí štěňátka. 

https://www.rr.sk/modules.php?name=Preg_kal&kryt_den=28&kryt_mesiac=3&kryt_rok=2011&zobraz_cele=0&krok=1&chovsta=Evening+Melody&mesuky=Evening+Melody+Bohemia+Angel

 

 

 

31.3.2011. Ve dnech 28.3 a 30.3 byla naše Jennynka-Evening Melody Bohemia Angel nakrytá Fíčkem-MultiJCh, MultiCH Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller,krytí proběhlo zcela přirozeně a oba dva si to náramně užily, Jennynka byla moc hodná. Zhruba za 3 týdny pojedeme na sono a tam se dozvíme jestli se můžeme těšit na miminka,moc si přejeme aby se to podařilo tak nám držte palečky.

Pokud vše vyjde štěňátka by se měli narodit na konci května,v případě zájmu nás kontaktujte na tel.774518797, nebo na S.lenulinka@seznam.cz .

Chtěla bych také moc,moc poděkovat naší kamarádce Radce Štencelové za velkou ochotu a pomoc, a také majitelce Fíčka- Radce Bursíkové za milé přijetí. 

Další fotky Jenny a Fíčka najdete zde- https://slenulinka.rajce.idnes.cz/Jenny_a_Ficek/                                                      

 

 

 

 

21.3.2011. Tuto sobotu se konaly další výstavy. Já jsem se vypravila s kamarádkou Radkou Štencelovou do vzdálených Katowic do Polska, kde se konala MVP. Jela jsem jen jako doprovod,i když jsem měla Jennynku přihlášenou ta si užívala volna doma,kvůli hárání. Cesta to byla náročná,ale vše jsme zvládly a vrátily se v pořádku domů. Děkuji Radce za hezký výlet a těším se na další.

Další výstava se konala v Nitře na Slovensku,které se zúčastnil i Jennynky ženich Fíček- MultiJCH, MultiCH Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller,který získal V1 CAC, BOB, BIG2. A také v soutěžích nejlepší pár získal opět se svojí dceruškou Mufkou 1.místo. Moc moc gratulujeme!!

 

 

 

15.3.2011. Tak je to tady,po dlouhých 11 měsících se nám Jennynka dneska ráno rozhárala,je fakt že si to ta holka umí dobře vybrat-teď v sobotu jsme měli jet na výstavu do Polska,ale nedá se nic dělat přírodě se poručit nedá.

Takže se brzy začneme připravovat na cestu za ženichem Fíčkem,už se moc těšíme.

 

 

 

14.3.2011.  Na konci února se konaly 2 výstavy, kterých se zůčastnil budoucí tatínek našeho prvního vrhu A-MultiJCH, MultiCH Fiddle De-Dee´s Morris Traveller,neboli Fíček.

První výstava která se konala byla na Slovensku v Košicích, kde Fíček vyhrál ve své třídě a získal V1 CAC, pak si i se svojí neméně úspěšnou dceruškou Muffinkou vyběhali v soutěžích nejlepší pár 1.místo.

Další výstava byla v Rakousku v Grazu a opět Fík vybojoval ve své třídě vítězství -V1 CAC a získal moc krásný posudek.

Moc gratulujeme k těmto nádherným výsledkům a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

 

 

 

 

6.3.2011. Včera 5.3. oslavila Jennynka své 3 narozeniny. A mi ti přejeme do dalších let všecičko nejlepší a hlavně hodně zdravíčka. Jsi naše zlatíčko a máme tě moc a moc rádi. A samozřejmě přejeme všechno nejlepší i ostátním sourozencům.

Jennynka dostala samozřejmě i dárečky a nejvetší radost měla z velkého pískacího plyšáka.

 

 

 

5.2.2011.Včera jsme se zůčastnili naší první výstavy v tomto roce a to DUO CACIB Brno 2011.Na výstavu jsme se moc těšili už jsme dlouho nikde nebyli.

A naše Jennynka-Evening Melody Bohemia Angel i přesto že není moc ve výstavní kondici (chybí nám pár chloupků a měli by jsme trošku přibrat) získala i tak z 15 fen známku V-výborná a hezký posudek.V tak velké a kvalitní konkurenci si myslím, že se nemáme za co stydět a jsme i tak moc štastný.

Potkali jsme se zde s pár přáteli a užili si to. Také děkujeme Radce Štencelové za odvoz a pěkný víkend a těšíme se brzy na další výstavní akci.

 

 

 

18.1.2011. Tak touhle dobou jsme si již mysleli, že budou na světě naše první štěňátka,nebo při nějmenším Jennynka už bude březí. No ale opak je pravdou Jennynka bohužel jěště ani nezačala hárat-prý je to tou zimou-tak doufáme, že jakmile se oteplý tak se konečně dočkáme.

Mezitím už začala další výstavní sezona a tak jsme ani nehlásily,protože jsme to plánovali jinak.No ale když se zatím nic neděje tak jsem stihla přihlásit na výstavu do Brna která už bude za 2 týdny zhruba,účast je veliká tak nečekáme žádné velké překvapení,spíš se těšíme na přátelé a známý se kterými jsme se už dlouho neviděli a pokud se dobře umístíme tak nám to udělá velkou radost,ale aby jsme nepředbíhali přeci jen pár dnů zbývá a třeba nás Jenny překvapí a začne hárat což by nám udělalo stejně tu největší radost.

 

 

 

1.1.2011. Do Nového roku 2011 přejeme všem našim přátelům a známým,hodně štěstí,zdraví a pohody.