Kniha návštěv

Gratulace

Datum: 13.11.2010 | Vložil: Hanka a Safi

Moc se Safinkou gratulujeme ke krasnym vysledkum, ktere jste spolu letos vyhraly a doufame, ze se opet spolu potkame pristi rok na nektere z vystav..:-)

Re: Gratulace

Datum: 27.11.2010 | Vložil: Lenka a Jenny

Ahoj holky moc,moc vám děkujeme,však vy jste také nezahálely a též gratulujeme k super výsledkům a ke zkouškám. Taky doufám, že se zase potkáme,ale snad každý v jiném kruhu a ne spolu:)))

Gratulace

Datum: 21.09.2010 | Vložil: Stáňa Cvečková, CHS Bohemia Angel

Milá Lenko a Jennynko !
Gratuluji vám oběma ještě jednou ke šňůře krásných výsledků z posledních výstav a také k moc pěkným stránkám. Jste příkladem pro ostatní začínající chovatele, že se člověk nesmí nechat odradit prvními "neúspěchy", i když ty neúspěchy u vás musím dát do uvozovek, protože získat na první výstavě známku VD není žádný neúspěch. Vedete si opravdu nádherně a obě si to zasloužíte, za píli i vytrvalost i za lásku, kterou si navzájem dáváte. Díky také za skvělou reprezentaci naší CHS !

Re: Gratulace

Datum: 21.09.2010 | Vložil: Lenka a Jenny

Dobrý den. Moc vám děkujem za krásný vzkaz v naší knize moc si ho vážíme, udělal nám velkou radost. Velký dík patří především vám bez vás bych Jennynku neměla! Je to moje zlatíčko:). Tak jěště jednou moc děkujeme a zdravíme celou vaší smečku! Mějte se hezky Lenka a Jenny.

Oslavany

Datum: 20.09.2010 | Vložil: Jana a Kety

Leni a Jennynko, děkujeme moc za vzkazík a také ještě jednou moc gratulujeme. Je nádherný, že se oběma našim holkám povedlo nechat za sebou tak velkou konkurenci a vyhrát! Mějte se krásně a určitě se uvidíme na nějaké další výstavě. pa Jana a Kety

Re: Oslavany

Datum: 21.09.2010 | Vložil: Lenka a Jenny

Holky mi také děkujeme za vzkazík u nás:). Jani bylo to opravdu nádherný co víc si přát:). Budu se těšit na další setkání.Mějte se holky moc hezky! Pa pa.

Pochvala

Datum: 09.09.2010 | Vložil: Jana a Kety

Ahoj holky, moc gratulujeme k tak nádherným výsledkům na výstavách i zkouškách! A také chválíme stránečky :-) Už se těšíme do Oslavan až popovídáme. Jen jsem koukala, že jsme se zase přihlásily do nejpočetnější třídy :-) Aspoň to bude pořádný boj :-) Tentokrát pro nás bude stejně největší úspěch když panička oběhne všechny kolečka co po ní budou chtít :-) Tak papa v Oslavanech Jana a Kety

Děkujeme

Datum: 10.09.2010 | Vložil: Lenka a Jenny

Ahoj holky:)) mi moc moc, děkujeme za hezký slova a pochvalu:).
Taky se na vás už těšíme,no ono je narváno skoro všude:(,ale co nějak to dopadne:) chich a vy to snad nějak uběháte:)
Tak se mějte hezky brzy se uvidíme Pa Lenka a Jenny.

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek